“Za co kochamy babcię i dziadka” – link do nagrania “Zuchów”

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków.

To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. W tym tygodniu w naszym przedszkolu przygotowywaliśmy się do obchodzonego 21 stycznia dnia Babci oraz obchodzonego 22 stycznia dnia Dziadka. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec pragną wyrazić kochanym babciom i dziadkom, prababciom i pradziadkom swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.      Przedszkolaki przygotowały również upominki dla swoich kochanych babć i dziadków.

Nagranie z występu przedszkolaków z grupy „Zuchy” można obejrzeć na kanale You Tube:

Link do filmu

https://youtu.be/_YfyvYkBayw

Prosimy rodziców o pomoc w udostępnieniu nagrania wszystkim babciom

i dziadkom.