Link do filmików – uroczystość z okazji dnia Babci i Dziadka

 

Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia,

Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”


Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dzieci z naszego Przedszkola zwykle gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji.  

Niestety – w tym roku ze względu na zagrożenie związane z epidemią koronawirusa nie jest to możliwe. Przedszkole pracuje

w reżimie sanitarnym, a seniorzy ze względów zdrowotnych powinni unikać takich zgromadzeń.

Mimo tego dzieci pod czujnym okiem wychowawczyń przygotowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tę uroczystość.

Chciały w ten w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

Występy dzieci zostały nagrane.

Przekazuję Rodzicom link do filmików z występami Zuchów i Bączków:

https://drive.google.com/folderview?id=1BkQp31onxvgWgXTpgb-Mt9NO0rW11frn

dołączając prośbę o umożliwienie wszystkim babciom i dziadkom (także prababciom i pradziadkom) obejrzenia prezentacji przygotowanej przez dzieci dla swoich bliskich. Mamy nadzieję, że po obejrzeniu będą pełni radości i dumy. Takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami (chociaż w tym roku na odległość) są równie ważne dla dzieci jak i dla kochających ich całym sercem babć i dziadków.