Jasełka Zuchów i Bączków

Szanowni Rodzice!
Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. Magiczny czas Bożego Narodzenia, tę piękną atmosferę daje się odczuć także w naszym przedszkolu. Zwykle w przedświątecznym tygodniu wszystkie grupy sprawiały radość swoim bliskim przedstawieniami jasełkowymi. Przedszkolaki ku radości swoich rodziców, w pięknych strojach przedstawiały historię narodzin Dzieciątka Jezus uświetnioną kolędami i pastorałkami.
W tym roku z powodu zagrożenia epidemicznego i zaleceń GIS przedszkole zrezygnowało z organizowania uroczystości w tradycyjnej formie.
Przedstawienie, które wraz ze swoimi wychowawcami przygotowały Zuchy i Bączki zostało nagrane. Filmiki z Jasełek możecie Państwo obejrzeć pod adresem:

https://drive.google.com/drive/folders/1xwHeRUIAhP7aXj2x3azpaZF2iz0yQ362?usp=sharing

Niech radosna i ciepła atmosfera świąteczna udzieli się wszystkim bliskim naszych przedszkolaków.
Wszystkim naszym dzieciom i Rodzicom życzymy rodzinnych, spokojnych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia!

Dyrektor Przedszkola

Elżbieta Krause