Szkolenia dla rodziców – oferta Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Chełmnie

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Chełmnie zaprasza rodziców przedszkolaków

na szkolenia i warsztaty.

Przedstawiamy ofertę szkoleń skierowanych do rodziców:

1. “Dobry rodzic” – warsztaty 2 godz.
  2. “Mały terrorysta – jak radzić sobie z trudnymi zachowaniami u dzieci” – warsztaty 2 godz.
  3. “Bez klapsa – jak z miłością i szacunkiem wyznaczać dziecku granice” – warsztaty 2 godz.
  4. “Emocje dziecka” – warsztaty 2 godz.
  5. “Słowa dają  moc – jak budować poczucie własnej wartości dziecka” –  warsztaty 2 godz.
  6. “Słowa ranią” – uświadomienie konsekwencji przemocy werbalnej – warsztaty 2 godz.
  7. “Gadki o gatkach’ – jak rozmawiać z dziećmi o cielesności – warsztaty 2 godz.
  8. “Gotowość szkolna dziecka – wykład, dyskusja (2 godziny)
  9. Warsztaty rozwijania u miejętności wychowawczych dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym – warsztaty 16 godzin (dwudniowe)
  10. Warsztat rozwijania umiejętności  radzenia sobie z trudnymi zachowaniami dzieci  (16-godzinne, dwudniowe)

Szkolenie skierowane do babć i dziadków:

1. “Być babcią, być dziadkiem” – warsztaty 2 godzinne

Szczegółowe informacje dla zainteresowanych rodziców  dostępne w przedszkolu.